ZESPÓŁ


Przemysław Lech - radca prawny wpisany na listę pod numerem WA-9441 w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Praktyka: prawo autorskie, prawo własności intelektualnej i nowych technologii, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo cywilne, postępowania sądowe.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warzawskiego oraz studiów podyplomowe z zakresu prawa własności intelektualnej Instytutu Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także Podyplomowych Studiów Menedżerskich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2010-2012 odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Biegły sądowy z zakresu ochrony własności intelektualnej i prawa autorskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie, Biurze Prawa i Ustroju Kancelarii Prezydenta RP, Plagiat.pl. Sp. z o.o., Plagiat.pl - Szkoły Średnie Sp. z o.o., Fundacji im. Augustine’a Jeana Fresnela, a także w Kancelarii Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy.

Autor publikacji prasowych na temat plagiatowania oraz opinii prawnych z zakresu ochrony własności intelektualnej. Występował jako ekspert w kwestiach prawa autorskiego w: TVP 1, TVN, TVN Warszawa


Karolina Legierska - radca prawny wpisana na listę pod numerem WA-9442 w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Praktyka: specjalistka z zakresu prowadzenia procesów sądowych, posiadająca szerokie doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych, prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prawa rodzinnego i prawa medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w dwóch warszawskich Kancelariach Radców Prawnych, a wcześniej także w Kancelarii Radcy Prawnego w Rzeszowie, w Zespole Radców Prawnych PZU S.A. w Rzeszowie oraz biurze syndyka masy upadłości.

Z wysoką średnią ocen ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła kurs „Angielski dla polskich prawników” prowadzony przez Specjalistyczną Szkołę Językową dla Prawników Sawicki LLB Linguistics of Law & Business.