PARTNERZY


KIRP

Krajowa Izba Radców Prawnych


KRPPL - Karta Dużej RodzinyKarta Dużej Rodziny - to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ . Kancelaria Atyplagiat24 - KRPPL z siedzibą na Ursynowie przystąpiła do programu i świadczy porady prawne dla dużych rodzin z dodatkową zniżką. Posiadacze KRD mają możliwość tańszego korzystania z naszych usług.  W ramach programu dla rodzin 3+ posiadających karty mamy przyjemność zaproponować rabat na poradę prawną w siedzibie kancelarii -15%; rabat na poradę prawną online – 25% oraz rabat na reprezentację klienta w sądzie - 10%.


OIRPOkręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie jest samorządem zawodowym radców prawnych w okręgu warszawskim, którego celem jest reprezentowanie interesów zawodowych radców prawnych, a także zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych przez radców prawnych usług prawniczych.


CREATIVE POLAND

Celem CREATIVE POLAND jest tworzenie platformy, dzięki której możliwe będzie rozwijanie polskiego sektora kreatywnego, tak aby najlepiej wykorzystać talent, wiedzę i doświadczenie ludzi twórczych.


KRPPL współpraca z e-prawnik.plSerwis e-prawnik.pl jest największym w kraju portalem prawnym. Oferuje pomoc prawną klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorcom. E-prawnik.pl jest częścią Grupy Wirtualna Polska.


 

Gemini FinanceGemini Finance - ubezpieczenia, kredyty, leasing. Świadczymy usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego i finansowego dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. W ofercie posiadamy ubezpieczenia majątkowe i życiowe ERGO Hestia oraz produkty bankowe Alior Banku, FM Banku, Getin Noble Banku, Meritum Banku i Raiffeisen Polbanku. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 22 639 94 80 kom. 510 098 680 lub mailowy na adres biuro [at] geminifinance.pl.


 

Lokalny Certyfikowany

Lokalny Certyfikowany to spontaniczna inicjatywa obywatelska, której celem jest promocja lokalnego biznesu bez posługiwania się państwowym aparatem przymusu. Proponowane przez nas rozwiązanie – certyfikaty dla lokalnych „bohaterów produkcji” wystawiane przez organizacje działające na zasadzie dobrowolności – pozwoli zademonstrować siłę i skuteczność oddolnych mechanizmów kontroli jakości.


 

PlagScan - System Antyplagiatowy

PlagScan to internetowy serwis antyplagiatowy, który służy do weryfikowania oryginalności prac pisemnych (w szczególności: doktorskich, magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych i innych) oraz chroniący własność intelektualną uczelni. Prace sprawdzane Systemem Antyplagiatowym Plagscan mogą być przesłane do serwisu we wszystkich popularnych formatach plików (MS Word, PDF i innych). Każdy użytkownik może alternatywnie wgrać tekst swojej pracy bezpośrednio z poziomu konta w PlagScan. System Antyplagiatowy PlagScan wykorzystuje bardzo zaawansowany algorytm dwustopniowy oparty na najnowszych rozwiązaniach.  Więcej na www.plagscan.com