OBSŁUGA PRAWNA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH, WYKOŃCZENIOWYCH -  REALIZACJI REMONTU


Budujesz, wykańczasz, remontujesz – masz problem z nierzetelnym wykonawcą?

 

Oferujemy pomoc w szczególności w przypadkach:

- opóźnień w realizacji budowy, wykończenia lub remontu;

- wad, usterek, nierzetelnie wykonanych robót budowlanych, prac wykończeniowych lub remontowych;

- szkód wyrządzonych przez wykonawców;

 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Inwestorów robotami budowlanymi, wykończeniowymi i remontowymi prowadzonymi przez różnej maści „Wykonawców” i nierzetelnościom w trakcie realizacji budowy, remontu, nie dotrzymywaniem terminów czy też niską jakością zamówionych prac budowlanych, wykończeniowych jak również remontowych w szczególności niezgodnie z projektem i wymaganiami Inwestora a także brakiem szacunku do klienta podczas realizacji inwestycji, nasza Kancelaria proponuje Państwu obsługę prawną takich spraw.

 

Oferujemy Państwu w szczególności:

- opracowanie stosownej umowy zabezpieczającej interesy Inwestora;

- dochodzenie na etapie przed sądowym i sądowym od Wykonawców kar umownych, odszkodowań m.in. za nierzetelne wykonanie prac lub ich nie wykonanie w umówionym terminie, opóźnienia czy też szkody;

- pomoc w przeprowadzeniu skutecznej procedury usunięcia zgłaszanych wad ukrytych z tytułu rękojmi.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej i wiemy z jakimi problemami spotykają się Inwestorzy.

 

Jeśli masz problem z wykonawcą, który nie dotrzymuje terminu, nie wykonuje rzetelnie swojej pracy, nie usuwa zgłoszonych wad –  pomożemy Ci na każdym etapie sprawy.

 

Tagi:

wady mebli kuchennych, wady w stolarce, źle wykonane schody, poręczne, problem z deskami, parkietem, źle wykonane gładzie, nierówne ściany, problemy z deweloperem, przeciągający się montaż, wady mebli na zamówienie, źle obsadzone okna i parapety, pękające ściany posadzki,nierzetelny wykonawca pomoc prawna etc.

porada_online_1png